š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Nourison Nourmak Yellow Traditional Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Yellow |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $325.15
Original: $929.00
-65%Nourison Nourmak Yellow Traditional Indoor Area Rug - Clearanceā
$929.00
$325.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Yellow |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |























