š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Nourison Oakdale Black Multicolor Colorful Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Black Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Colorful |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
$286.65
Original: $819.00
-65%Nourison Oakdale Black Multicolor Colorful Indoor Area Rug - Clearanceā
$819.00
$286.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Black Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Colorful |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























