š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Nourison Oslo Shag Silver Grey Shag Indoor Area Rug
| Colors: | Silver Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.55" |
| Styles: | Shag & Flokati |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.55" |
Select Title
From $95.55
Original: $273.00
-65%Nourison Oslo Shag Silver Grey Shag Indoor Area Rugā
$273.00
$95.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Silver Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.55" |
| Styles: | Shag & Flokati |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.55" |























