š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Nourison Pacific Shag Black Shag Indoor Area Rug
| Colors: | Black |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Shag & Flokati |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1" |
Select Title
From $78.05
Original: $223.00
-65%Nourison Pacific Shag Black Shag Indoor Area Rugā
$223.00
$78.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Black |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Shag & Flokati |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1" |























