š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Nourison Palm Beach Light Grey Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Light Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | China |
| Thickness: | 1" |
Select Title
From $115.15
Original: $329.00
-65%Nourison Palm Beach Light Grey Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$329.00
$115.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | China |
| Thickness: | 1" |























