š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Paramount Beige Persian Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Beige |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Persian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
$45.15
Original: $129.00
-65%Nourison Paramount Beige Persian Indoor Area Rug - Clearanceā
$129.00
$45.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Beige |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Persian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























