š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Nourison Paramount Grey Blue Vintage Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Gray, Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Vintage |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
$31.15
Original: $89.00
-65%Nourison Paramount Grey Blue Vintage Indoor Area Rug - Clearanceā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray, Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Vintage |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























