š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Nourison Pardis Ivory Beige Vintage Indoor Area Rug
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Hight Pile / Warp: Hight Pile |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $26.95
Original: $77.00
-65%Nourison Pardis Ivory Beige Vintage Indoor Area Rugā
$77.00
$26.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Hight Pile / Warp: Hight Pile |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























