š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Parisa Brick Vintage Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Brick Red |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $699.65
Original: $1,999.00
-65%Nourison Parisa Brick Vintage Indoor Area Rug - Clearanceā
$1,999.00
$699.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Brick Red |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























