š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Passion Grey Multicolor Bohemian Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Gray Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Bohemian |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $50.05
Original: $143.00
-65%Nourison Passion Grey Multicolor Bohemian Indoor Area Rug - Clearanceā
$143.00
$50.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Bohemian |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























