š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Nourison Passion Multicolor Farmhouse Indoor Area Rug
| Colors: | Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Farmhouse |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Nourison Passion Multicolor Farmhouse Indoor Area Rugā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Farmhouse |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























