š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Nourison Paxton Grey Charcoal Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100 % Polypropylene / Warp: 100 % Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.36" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Select Title
From $79.00
Nourison Paxton Grey Charcoal Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$79.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Taupe |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100 % Polypropylene / Warp: 100 % Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.36" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |























