š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Nourison Persian Vintage Ivory Blue Transitional Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $61.25
Original: $175.00
-65%Nourison Persian Vintage Ivory Blue Transitional Indoor Area Rug - Clearanceā
$175.00
$61.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























