š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now













Nourison Quarry Ivory Blue Grey Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: High Pile / Warp: High Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |
Select Title
From $19.25
Original: $55.00
-65%Nourison Quarry Ivory Blue Grey Modern Indoor Area Rugā
$55.00
$19.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: High Pile / Warp: High Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |























