š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Nourison Quarry Ivory Taupe Vintage Indoor Area Rug
| Colors: | Ivory |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 80% Polypropylene / Face: 20% Polyester / Warp: 80% Polypropylene / Warp: 20% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |
Select Title
From $37.45
Original: $107.00
-65%Nourison Quarry Ivory Taupe Vintage Indoor Area Rugā
$107.00
$37.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Ivory |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 80% Polypropylene / Face: 20% Polyester / Warp: 80% Polypropylene / Warp: 20% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |























