š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Nourison Radiant Arts Opal Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Opal |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 80% Wool / Face: 20% Nylon / Warp: 80% Wool / Warp: 20% Nylon |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $85.75
Original: $245.00
-65%Nourison Radiant Arts Opal Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$245.00
$85.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Opal |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 80% Wool / Face: 20% Nylon / Warp: 80% Wool / Warp: 20% Nylon |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























