š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Nourison Seaside Grey Tropical Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 70% Polypropylene / Face: 30% Polyester / Warp: 70% Polypropylene / Warp: 30% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.34" |
| Styles: | Tropical |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.34" |
Select Title
From $82.95
Original: $237.00
-65%Nourison Seaside Grey Tropical Indoor Area Rug - Clearanceā
$237.00
$82.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 70% Polypropylene / Face: 30% Polyester / Warp: 70% Polypropylene / Warp: 30% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.34" |
| Styles: | Tropical |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.34" |























