š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Nourison Seaside Multicolor Coastal, Nautical & Beach Indoor Area Rug
| Colors: | Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 70% Polypropylene / Face: 30% Polyester / Warp: 70% Polypropylene / Warp: 30% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.34" |
| Styles: | Coastal |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.34" |
Select Title
From $18.55
Original: $53.00
-65%Nourison Seaside Multicolor Coastal, Nautical & Beach Indoor Area Rugā
$53.00
$18.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Multicolor |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 70% Polypropylene / Face: 30% Polyester / Warp: 70% Polypropylene / Warp: 30% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.34" |
| Styles: | Coastal |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.34" |























