š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Nourison Sisal Soft Hazelnut Farmhouse Indoor Area Rug
| Colors: | Hazelnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Wooltex / Warp: 100% Wooltex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Farmhouse |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $129.15
Original: $369.00
-65%Nourison Sisal Soft Hazelnut Farmhouse Indoor Area Rugā
$369.00
$129.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Hazelnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Wooltex / Warp: 100% Wooltex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Farmhouse |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























