š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Nourison South Western Blue Tribal Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 64% Polypropylene / Face: 36% Polyester / Warp: 64% Polypropylene / Warp: 36% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Tribal |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $106.05
Original: $303.00
-65%Nourison South Western Blue Tribal Indoor Area Rug - Clearanceā
$303.00
$106.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 64% Polypropylene / Face: 36% Polyester / Warp: 64% Polypropylene / Warp: 36% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Tribal |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























