š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Nourison South Western White Tribal Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Off White |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 64% Polypropylene / Face: 36% Polyester / Warp: 64% Polypropylene / Warp: 36% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Tribal |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $46.55
Original: $133.00
-65%Nourison South Western White Tribal Indoor Area Rug - Clearanceā
$133.00
$46.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Off White |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 64% Polypropylene / Face: 36% Polyester / Warp: 64% Polypropylene / Warp: 36% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Tribal |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























