š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Nourison Sparkle Grey Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $47.95
Original: $137.00
-65%Nourison Sparkle Grey Modern Indoor Area Rugā
$137.00
$47.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























