š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Nourison Starry Nights Blue Vintage Indoor Area Rug
| Colors: | Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 80% Luxcelle / Face: 20% Shrink Acrylic / Warp: 80% Luxcelle / Warp: 20% Shrink Acrylic / Warp: Latex and Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $524.65
Original: $1,499.00
-65%Nourison Starry Nights Blue Vintage Indoor Area Rugā
$1,499.00
$524.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 80% Luxcelle / Face: 20% Shrink Acrylic / Warp: 80% Luxcelle / Warp: 20% Shrink Acrylic / Warp: Latex and Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























