š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Sultana Beige Green Vintage Indoor Area Rug
| Colors: | Beige Green |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $321.65
Original: $919.00
-65%Nourison Sultana Beige Green Vintage Indoor Area Rugā
$919.00
$321.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Beige Green |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























