š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Nourison Symmetry Blue Grey Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Blue, Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Polyester and Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $125.65
Original: $359.00
-65%Nourison Symmetry Blue Grey Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$359.00
$125.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Blue, Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Polyester and Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























