š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Nourison Tahoe Brown Red Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Brown Red |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |
Select Title
From $311.15
Original: $889.00
-65%Nourison Tahoe Brown Red Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$889.00
$311.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Brown Red |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.75" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |























