š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Nourison Tahoe Copper Traditional Indoor Area Rug
| Colors: | Caramel |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $384.65
Original: $1,099.00
-65%Nourison Tahoe Copper Traditional Indoor Area Rugā
$1,099.00
$384.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Caramel |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























