š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Nourison Terrazzo Jute Natural Farmhouse Indoor Area Rug
| Colors: | Brick Red |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Jute / Warp: 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Farmhouse |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $22.75
Original: $65.00
-65%Nourison Terrazzo Jute Natural Farmhouse Indoor Area Rugā
$65.00
$22.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Brick Red |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Jute / Warp: 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Farmhouse |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |























