š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Nourison Thalia Green Ivory Vintage Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Long Pile / Warp: Long Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $33.25
Original: $95.00
-65%Nourison Thalia Green Ivory Vintage Indoor Area Rug - Clearanceā
$95.00
$33.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Long Pile / Warp: Long Pile |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Vintage |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























