š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Nourison Tranquil Navy Contemporary Indoor Area Rug
| Colors: | Navy |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $22.75
Original: $65.00
-65%Nourison Tranquil Navy Contemporary Indoor Area Rugā
$65.00
$22.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Navy |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























