š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Tranquil Navy Light Blue Floral Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Navy Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Floral |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
$118.65
Original: $339.00
-65%Nourison Tranquil Navy Light Blue Floral Indoor Area Rug - Clearanceā
$339.00
$118.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Navy Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Floral |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























