š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Tropics Beige Contemporary Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Beige |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $629.65
Original: $1,799.00
-65%Nourison Tropics Beige Contemporary Indoor Area Rug - Clearanceā
$1,799.00
$629.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Beige |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























