š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Nourison Twilight Ivory Multicolor Transitional Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 40%Wool 60%Luxcelle / Warp: 40%Wool 60%Luxcelle / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $92.05
Original: $263.00
-65%Nourison Twilight Ivory Multicolor Transitional Indoor Area Rug - Clearanceā
$263.00
$92.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 40%Wool 60%Luxcelle / Warp: 40%Wool 60%Luxcelle / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























