š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Nourison Twilight Moon Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Moon |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 40% Wool / Face: 60% Luxcelle / Warp: 40% Wool / Warp: 60% Luxcelle / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $699.65
Original: $1,999.00
-65%Nourison Twilight Moon Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$1,999.00
$699.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Moon |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 40% Wool / Face: 60% Luxcelle / Warp: 40% Wool / Warp: 60% Luxcelle / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























