š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Vallencierre Camel Vintage Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Camel |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% New Zealand Wool / Warp: 100% New Zealand Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Vintage |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
$73.15
Original: $209.00
-65%Nourison Vallencierre Camel Vintage Indoor Area Rug - Clearanceā
$209.00
$73.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Camel |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% New Zealand Wool / Warp: 100% New Zealand Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Vintage |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























