š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Nourison Versailles Palace Brick Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Brick Red |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Polyester Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $1,399.00
Nourison Versailles Palace Brick Indoor Area Rug - Clearanceā
$1,399.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Brick Red |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Polyester Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























