š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Vista Ivory Tribal Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Tribal |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $118.65
Original: $339.00
-65%Nourison Vista Ivory Tribal Indoor Area Rug - Clearanceā
$339.00
$118.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Chestnut |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Tribal |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























