š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Nourison Weston Aquamarine Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Aquamarine |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Bamboo-extruded Silk-like Fiber / Face: Jute / Warp: Bamboo-extruded Silk-like Fiber / Warp: Jute / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $111.65
Original: $319.00
-65%Nourison Weston Aquamarine Modern Indoor Area Rugā
$319.00
$111.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Aquamarine |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Bamboo-extruded Silk-like Fiber / Face: Jute / Warp: Bamboo-extruded Silk-like Fiber / Warp: Jute / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























