🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now















Nourison Whimsicle Blue Farmhouse Indoor Area Rug
| Colors: | Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Farmhouse |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $12.95
Original: $37.00
-65%Nourison Whimsicle Blue Farmhouse Indoor Area Rug—
$37.00
$12.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Blue |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Latex |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Farmhouse |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























