š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Nourison Wool Haven Grey Modern Indoor Area Rug
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.76" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.76" |
Select Title
From $52.15
Original: $149.00
-65%Nourison Wool Haven Grey Modern Indoor Area Rugā
$149.00
$52.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: Pile / Warp: Pile |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.76" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Fom Latex |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.76" |























