š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Nourison Zen Red Shag Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Red |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2" |
| Styles: | Shag & Flokati |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2" |
$384.65
Original: $1,099.00
-65%Nourison Zen Red Shag Indoor Area Rug - Clearanceā
$1,099.00
$384.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Red |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2" |
| Styles: | Shag & Flokati |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2" |























