š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Nourison Zephyr Light Taupe Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Ivory |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Polyester Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $178.15
Original: $509.00
-65%Nourison Zephyr Light Taupe Indoor Area Rug - Clearanceā
$509.00
$178.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Ivory |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Polyester Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























