š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Waverly Vintage Lux Smoke Modern Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 58% Polyester / Face: 42% Cotton / Warp: 58% Polyester / Warp: 42% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $52.15
Original: $149.00
-65%Waverly Vintage Lux Smoke Modern Indoor Area Rug - Clearanceā
$149.00
$52.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 58% Polyester / Face: 42% Cotton / Warp: 58% Polyester / Warp: 42% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |























